مشاغلی فنی استارت آپی کلاسفور در سراسر ایران پذیرش دارد

  1. خانه
  2. |
  3. استخدام مشاغل فنی
  4. |
  5. |
  6. مشاغلی فنی استارت آپی کلاسفور در سراسر ایران پذیرش دارد

لیست مشاغل فنی که کارکنان و کارافرینان میتوانند برای ثبت نام اقدام کنند

هر شغل و حرفه ای که دارید و یا اگر راننده هستید در فرم ثبت نام زیر ردیف لیست مشاغل ( شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید)

شرکت استارت آپی کلاس فور تصمیم دارد در رستای حمایت از مشاغل خانگی و فنی در سرتاسر ایران از بین علاقه مندان به مشاغل فنی هنرجو و کارمند بپذیرد

تنها با وارد کردن نام و مشخصات و نشانی خود بهمراه یک شماره تلفن معتبر در اولین فرصت از سمت کلاس فور به محل کار خود اعزام شده و دستمزد خود را هر کجا که هستید نقدا دریافت کنید برای کارفرمای خود فاکتور رسمی صادر کنید هزینه ایاب و ذهاب اعزام به محل را نقدا دریافت کنید سهم شرکت استارتاپی کلاس فور از میزان دستمزد دریافتی شما 7 درصد است .

استارت آپ کلاس فور در زمینه استخدام مشاغل فنی چگونه کار میکند .

استخدام بسته بند در منزل از سراسر ایراندر عصر ارتباطات و دنیای مجازی ،اگر به فعالیت سایر استارت آپهای فعال در ایران نیم نگاهی بیندازیم متوجه میشویم که میزان اعزام به محل تمام کارکنان و کارمندان به طرز قابل توجهی رشد چشمگیری داشته است .

در این زمینه میتوانیم به استارتاپ اسنپ ،تپسی و سایر آژانسهای اینترنتی که در هر شهری فعال است اشاره کنیم راننده ثبت نام میکند از طرف شرکت استارتاپی برای وی پیغامی ارسال میشود و با یک پیام (نوتیفیکیشن) جهت کسب درآمد به محل اعزام میشود .

در راستای جمایت از کلیه مشاغل فنی و ساده شرکت استارت آپی کلاس فور هم تصمیم گرفته با به استخدام در آوردن جمع کثیری از متخصصان و کارکنان فعال در هر شهری و جمع کردن آنها در یک حوزه مدیریت شده تنها با یک پیغام و پیامک کارمند /کارگر ماهر / به محل جهت کسب درآمد و ارائه تخصص شغلی خود اعزام شود .

بهترین کار در منزل با بسته بندی لباس زیر مردانه و زنانه در منزل 

چرا استارت آپ مشاغل فنی کلاس فور هزینه ثبت نام دریافت میکند ؟

با توجه به اینکه فعلا در اول راه استارت کاری خود هستیم جهت پوشش دادن و ساماندهی حوزه مدیریت کاری و استارت آپی هزینه ثبت نام دریافت میگردد ولی در عوص آن کارمزد کاری شرکت از دستمزد دریافتی کارکنان حدود 7 درصد است این میزان کارمزد کاری تا دوسال اینده به همین منوال بوده و اساسا در مقدار آن هیچ تغییری بوجود نمی آید .

ثبت نام در بعضی از شرکت های استار آپی معروف رایگان است زیرا آنها هم از حمایت بخش خصوصی و هم از حمایت بخش دولتی برخوردار بوده و موفق به دریافت وامهای کلان شده اند . در وهله دوم میزان کارمزد را طوری تعیین میکنند که تمام هزینه های آنها جبران شود .

با توجه به موقعیت حاد کشوری که در شرایط فشار حداکثری تحریم هستیم متاسفانه با وجود پیگیرهای فراوان از طرف ضابطین حقوقی موفق به اخذ موافقت اسپانسرهای دولتی تا این تاریخ نشده ایم .لذا در این زمینه از شما پوزش میخواهیم .

شغل مربوط به خود را در کادر زیر پیدا کرده و اگر تمایل به کار و اعزام به خارج از شهر یا استان محل اقامت خود را دارید در بخش توضیحات اختیاری وارد کنید

اگر علاقه مند به بسته بندی رشته آشی در منزل هستید توضیحات مربوطه را بخوانید

فرم ثبت نام مشاغل فنی

  • شماره موبایل معتبر یا تلفن منزل را وارد کنید
  • استان محل اقامت خود را انتخاب کنید
  • تمام شهرها /شهرستانها/و بخش های {استانهای موجود در لیست} میتوانند ثبت نام کنند
  • شغل مرتبط خود را انتخاب کنید

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

نوشتهٔ پیشین
بسته بندی رشته آشی و پلوئی در منزل|کلاس فور
نوشتهٔ بعدی
راهنمای ثبت نام کار در منزل انواع بسته بندی |کلاسفور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوزده − 4 =

فهرست