سمینارهای کار در منزل کلاسفور پنج شنبه های آخر هر ماه برگزار میشود

  1. خانه
  2. بسته بندی در منزل
  3. سمینارهای کار در منزل کلاسفور پنج شنبه های آخر هر ماه برگزار میشود
سمینارهای کار در منزل کلاسفور

سمینارهای کار در منزل کلاسفور پنج شنبه های آخر هر ماه برگزار میشود شرکت برای اعضای که در سایت کار در منزل کلاسفور ثبت نام کرده اند و عضو مجموعه هستند ،کاملا رایگان است همراه با پذیرایی و (ViP) .

سمینارهای کار در منزل کلاسفور ،که هر ماه در یک شهربرگزار، میشود مشاوران محترم  و بهترین کارآفرینان و مدیران مجرب اقدام به سخنرانی کرده  و با اخرین متدهای دنیای کسب و کار های خانگی و مشاغل استارت آپی و نحوه درآمد زآیی و سرمایه گذاری شما را آشنا خواهند کرد

زمان و مکان برگزاری سمینارهای کار در منزل کلاسفور برای تمامی اعضاء کلاسفور پیامک میشود .شرکت در همایش های مشاغل خانگی کلاسفور باعث میشود تمامی کارمندان بسته بند و سایر مشاغل استارت آپی کلاسفور ،از نزدیک با دستاوردها و مجموعه و مدیران آشنایی بیشتری پیدا کنند .

همچنین به آخرین متدهای بازاریابی و فروش و نحوه کسب درآمد در منزل و سرمایه گذاری در بخش های مختلف ،آشنامیشوند .اگر شما هم عضو مجموعه کار در منزل کلاسفور هستید ،خواهش میکنیم حوصله بخرج داده و در این کنفرانسهای ماهانه سایت  کلاسفور شرکت کنید.

شرکت در همایش های  کار در منزل کلاسفور باعث آشنایی هر چه بیشتر اعضا با همدیگر شده ،حسن دیگری که دورهمی های کلاسفور  دارد، باعث میشود اعضا با همدیگر تبادل فکر و نظر کرده ، و در گسترش کسب و کارهای خانگی و نحوه درآمد زایی  هر چه بیشتر  ،با یکدیگر همکاری داشته باشند ،

اگر شما هم دوست دارید عضو مجموعه بزرگ کار در منزل کلاسفور شوید .همین الان از اینجا  ثبت نامکنید

قشر جویای کار در منزل که اکثرا از خانمهای خانه دار هستند و یا جوانان فارغ التحصیل بیکار می باشند ، متاسفانه در معرض آسیب های اجتماعی جدی هستند، که 85درصد این آسیب ها به جویندگان کار در منزل بدبختانه از طریق فضای مجازی وارد میشود ،

باعث تاسف است که عده ای سودجو و فرصت طلب با درست کردن آگهی های تبلیغاتی آب و تاب دار ،باعث هدر رفتن وقت و هزینه ،قشر جویای کار در منزل شده ، و از این طریق با دادن وعده های کذایی که بیشتر هم در قالب اوهام است ،باعث سلب اعتماد و اطمینان این _قشر زحمت کش _،  از سایر مراجع و پایگاه هاای مطمئن کار در منزل میگردند.

دوستان عزیز کلاسفوری به اطلاع میرساند که “سمینار کار در منزل کلاسفور” بعلت شیوع بیماری کرونا فعلبا تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد .

لذا از دوستان علاقه مند به حضور در سمینارهای تربیتی و آموزشی کلاسفور در این خصوص با توجه به مشکل پیش آمده ،عذرخواهی میکنیم .

با اخذ مجوزهای لازم و اجازه لازم از سازمانهای ذیربط و تا کسب اجازه نهایی ،ما هم صبر میکنیم از اینکه موقعیت ما را درک میکنید سپاسگذاریم

فهرست